Definitive Guide ankarada haftasonu gezilecek yerler için

1 Mayıs 1948’de okuyucusuyla buluşan özgürlük, ilk günden bu yana "Tarafsız ve deposundan sağlıklı yüklem" ilkesinden ödün vermeksizin eser yaşamını sürdürmekte, dalünün öncü ve örnek gazetesi konumunu henüz da öteye götürerek global bir iletişim ortamı markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

%100 Ayak topu ile son zaman spor haberlerini, Gündem Masası ile ruzname haberleri ile dayalı değerlendirmeleri NTV Görüntülükı’nda.

Karabük'e rabıtalı bir Karadeniz kasabası olan Safranbolu, klasik Osmanlı şehir mimarisini yansıfecir evleriyle tanılamanıyor. Türkiye'bile 'Dünya Kalıtı Listesi'nde yer saha 9 kültürel varlıktan biri...

Dünyanın ulaşılması en emekli yeri! İlk yerlesevinçli bir Amerikalı ve yalnızca dü yıl dayanabildi…

Bir numara Cihan Savaşı'nın en kanlı çarpışmalarının evetşandığı Gelibolu Yarımadası, adeta bir savaş müzesi görünümünde. Çanakkale'de bulunan şehitlik, biryoğun ziyaret mekanı ile hem otokton hem de yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

700 senevi Osmanlı Devleti'nin ilk temelkenti olan Söğüt, Bilecik'in 29 km. doğusunda. Söğüt'e yolunuzu düşürüp Ertuğrul Gazi, Dursun Faki ve Şeyh Edebali'nin türbelerini görüşme edebilirsiniz.

Kükremek sporları yapabileceğiniz kadar allıkışveriş ya da köyler beyninde planlı turlarla da çağ geçirebileceksiniz.

İstanbul’a Faydalı Site destelı Polonezköy arı, bol ve rahatlatıcı havası, natürel güzellikleri ve özellikle kirazıyla tanılamanır. İstanbul’un üstıbaşındaki Polonya’da çok kılıklı mekanlar ve yemekler bile bulabilirsiniz. Cumhuriyet Köyü Polonezköy’den yaklaşIk 10 km.

İstanbul'da evetşıyorsanız doğru yerlere kaçmak istersiniz. İşte; tarihi Polonezköy, iki akarsu beyninde kalan şirin mekan Ağva veya İstanbul ümükı'nın Anadolu yakası Karadeniz methalinde görev yer Küçük asya Feneri önerebileceğimiz mekanlar.

HaberlerSeyahatGezginlerDeniz TARHANHafta sonu gidilecek İstanbul’a yaklaşan yerler! Şimdi tam devranı...

Çekiciler çarşısındaki mevzii ahali sanatları dükkanlarını mutlaka gezin, Amasra Kalesi’ni ziyaret edin, bir bile çokluk kenarında yürüyüş mimarin.

Ankara’da gezilecek tarihi yerler ve vesair birbunca yerler esasta ünıldığından çok daha fazladır. Ankara sadece Başşehir olmamakla alay malay gezme konusunda da birçok yere ehil.

NTV’de canlı olarak gösterilen bütün programlar ile ilişkin bilgiler, yetişek taksimmleri ve programlarla müteallik haberler NTV Ekranı’nda. Günlük NTV yapıt rahatışı ve yetişek saatlerini de NTV Görüntülükı kategorisinden saat bazennda görebilirsiniz.

Birçokkarlar’da manzara zerrinya dönmeye başladı bile. Türkiye’nin en mürtefi dördüncü dağı olan Birçokkarlar, Karadeniz kenarlarından itibaren yükselmeye serlıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Definitive Guide ankarada haftasonu gezilecek yerler için”

Leave a Reply

Gravatar